Webshop kategóriák

Álláslehetőségek

A Curaprox és Curasept termékek magyarországi forgalmazásával foglalkozó Sager Dental Kft.

dinamikus és kreatív csapatába munkatársat keresünk

az alábbi pozícióra:

MARKETING- és MÉDIA KOORDINÁTOR

FELADATOK:

-          Aktív részvétel az éves marketing aktivitás (B2B és B2C) tervezésében, előkészítésében és megvalósításában

-          Online és offline marketing kampányok előkészítése, megvalósítása és utólagos elemzése

-          Közösségi média megjelenések tervezése és kezelése

-          Saját weboldalak dinamikus tartalmának folyamatos frissítése, webshop karbantartása

-          Hírlevelek összeállítása

-          POS és egyéb marketing anyagok előkészítése és gyártása

-          Szakmai és belső rendezvények, marketing események szervezése és lebonyolítása

-          Adminisztráció: marketing megrendelések, szállítói számlák kezelése

ELVÁRÁSOK:

-          MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

-          Folyékony szóbeli-, és írásbeli kommunikációra képes-, tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás

-          Több éves marketing gyakorlat és az alábbi területeken való jártasság:

  • brand menedzsment támogatás
  • online marketing-, valamint social média aktivitások
  • e-commerce
  • website karbantartásában
  • médiával, valamint médiaügynökségekkel kiépített jó kapcsolatok

-          Önálló munkavégzés, pontossággal, precizitással, megbízhatósággal

-          Analitikus gondolkodás

ELŐNYÖK:

  • átlagon felüli kommunikációs készség
  • pozitív, agilis, ügyfélbarát hozzáállás
  • kreatív gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • pontos, precizitás
  • felsőfokú végzettség
  • a fogászati, szájápolási termékek ismerete
  • kedves, vidám személyiség

EGYÉB FONTOS INFORMÁCIÓK:

  • cégünk alapértékei: a megbízhatóság, az őszinteség és a kitartó munkavégzés
  • várható kezdés: legkésőbb 2021 január, de ha úgy alakul, akkor akár hamarabb
  • a fenti munkakör teljes munkaidős elfoglaltságot takar
  • munkavégzés helye: Budapest II. kerület, a cég irodája

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldj egy fényképpel ellátott, kétnyelvű CV-t a lenti email-címre a fizetési igény megjelölésével, hogy egy személyes találkozó keretében megismerhessük egymás elképzeléseit.

Knauer Krisztina: krisztina.knauer@sagerpharma.hu

HR vezető

Hírlevél
feliratkozás

Az Adatvédelmi tájékoztatót megértettem és elfogadom, feliratkozok a Sager Dental Kft. hírlevelére.