Webshop kategóriák

Álláslehetőségek

A Curaprox és Curasept termékek magyarországi forgalmazásával foglalkozó

Sager Dental Kft. dinamikus és kreatív csapatába munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

tapasztalt értékesítési és logisztikai koordinátor

FELADATOK:

Értékesítés:

  • napi rendelések és számlázások folyamatos intézése
  • ügyintézés, kapcsolattartás a raktárral
  • termék- és ügyfél adatbázis kezelése és karbantartása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a területi képviselőkkel
  • értékesítési akciók, kampányok előkészítése és lebonyolítása

Logisztika és készletkezelés:

  • import rendelések előkészítése és lebonyolítása
  • készlet felügyelete (kereskedelmi áruk/minták, leltár)
  • kapcsolattartás a fuvarozó cégekkel
  • riportok, statisztikák
  • kulcsfelhasználóként ügyviteli rendszerek fejlesztésének koordinációja

ELVÁRÁSOK:

  • tapasztalat a fent megjelölt feladatok ellátásában
  • tapasztalat komplex ügyviteli rendszerek használatában
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • minimum középfokú gazdasági-, és kereskedelmi végzettség
  • szóbeli, és írásbeli kommunikációra képes, aktív angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, pontossággal, precizitással, megbízhatósággal
  • pozitív, agilis, ügyfélbarát hozzáállás
  • terhelhetőség

ELŐNYÖK:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP Business One ismerete
  • tapasztalat webáruház működtetésében

EGYÉB FONTOS INFORMÁCIÓK:

  • cégünk alapértékei: megbízhatóság, őszinteség, kemény munka
  • stabil vállalati háttér, kellemes irodai környezet
  • motiváló juttatási csomag
  • kezdés: legkésőbb 2021 augusztus 23.
  • a fenti munkakör teljes munkaidős elfoglaltságot és bejelentett munkaviszonyt takar
  • munkavégzés helye: Budapest II. kerület, a cég irodája

Küldje el a lenti email-címre fényképpel ellátott, kétnyelvű önéletrajzát

a fizetési igény megjelölésével, hogy egy személyes találkozó keretében

megismerhessük egymás elképzeléseit.

Érdeklődni, illetve jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Knauer Krisztina

HR vezető

Mobil: +36 20 964 3903

krisztina.knauer@sagerpharma.hu

Sager Dental Kft.,

1026 Budapest, Pasaréti út 122-124.

www.sagerdental.hu

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldj egy fényképpel ellátott, kétnyelvű CV-t a lenti email-címre a fizetési igény megjelölésével, hogy egy személyes találkozó keretében megismerhessük egymás elképzeléseit.

Knauer Krisztina: krisztina.knauer@sagerpharma.hu

HR vezető

Hírlevél
feliratkozás